Niejedźnakacu Akcesoria samochodowe Jak wybrać pokrowce na fotele samochodowe?

Jak wybrać pokrowce na fotele samochodowe?

pokrowce na fotele samochodowe

Tapicerka w samochodzie szybko się brudzi. Po dłuższym użytkowaniu mogą pojawić się też przetarcia lub pęknięcia. Warto zatem zadbać o wnętrze auta i je zabezpieczyć. Pomocne są pokrowce na fotele samochodowe, które można znaleźć w wieku ciekawych wzorach i kolorach.

Uniwersalne pokrowce na fotele do samochodu

W sklepach motoryzacyjnych (np. https://www.carmager.com/pol_m_AKCESORIA_Pokrowce-samochodowe-152.html) można znaleźć pokrowce uniwersalne. Oczywiście zawsze należy sprawdzić model pojazdu, bo uniwersalne nie oznaczają wcale, że będą pasować do małego auta i jednocześnie do dostawczego. Do wyboru są pokrowce na fotele przednie, a także tylną kanapę. Warto przy okazji zakupów sprawdzić, czy pokrowce na przednie siedzenia posiadają na przykład z tyłu wszytą kieszeń. Może się ona przydać na drobne akcesoria, które trzyma się w samochodzie. W przypadku tylnej kanapy należy zwrócić uwagę, czy jest ona dzielona, czy składa się jako całość.

Kiedy warto kupić pokrowce na fotele samochodowe?

Pokrowce na fotele samochodowe sprawdzą się w wielu przypadkach. Przede wszystkim warto je kupić, aby:

  • ochronić tapicerkę przed zabrudzeniami,
  • ochronić fotele przed pęknięciami, przetarciami,
  • zabezpieczyć wnętrze przed promieniami słonecznymi.

Pokrowce są doskonałą ochroną tapicerki, jeśli w aucie na co dzień przewozi się dzieci. Wiadomo, że dzieciaki lubią trzymać nogi na oparciu siedzenia, a nie zawsze mają czyste buty. Także jedzenie i picie może im spaść, a z pokrowcami fotele będą dokładnie zabezpieczone. Pokrowce są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają zwierzęta i je regularnie przewożą w samochodzie, a także dla tych, którzy często wożą brudne lub wilgotne rzeczy. 

Related Post