Niejedźnakacu Zakup i wynajem Wynajem BMW i8 na przejażdżkę – jak to wygląda?

Wynajem BMW i8 na przejażdżkę – jak to wygląda?

wynajem BMW i8

Wynajmowanie supersamochodów na przejażdżki po torach wyścigowych staje się coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy miłośnik czterech kółek choć raz w życiu chciał zasiąść za kierownicą wyścigowego auta i poczuć jego zatrważającą moc silnikową. Współcześnie jest to bardzo proste, a za kilkaset złotych można spełnić marzenia, które często towarzyszom klientom wypożyczalni już od dzieciństwa. Tylko jak dokładnie wygląda jazda wynajętym supersamochodem? Jakie auto właściwie najlepiej wybrać?

Jak przebiega przejażdżka po torze wyścigowym?

Po spełnieniu wszystkich formalności i pojawieniu się na torze wyścigowym kierowca przechodzi krótkie szkolenie, które ma na celu przygotować go do jazdy sportowym autem. Następnie, zwykle w towarzystwie instruktora, wsiada się do auta na torze wyścigowym. Instruktor przed uruchomieniem silnika supersamochodu jeszcze raz przypomina kierowcy o wszystkich ważnych sprawach i pomaga mu przyjąć odpowiednią pozycję za kierownicą. Następnie w końcu przychodzi upragniona chwila i można rozpocząć swoją jazdę. Wbrew pozorom jest ona bardzo bezpieczna, ponieważ tory wyścigowe są przygotowane tak aby żadna kolizja nie stwarzała zagrożenia dla kierowcy.

wynajem BMW i8

Jakie pojazdy można wynająć?

Różne firmy oferują różne samochody, ale w każdym przypadku oferta jest naprawdę zróżnicowana. Wynająć można nie tylko takie klasyki jak Ferrari F430, czy Porsche 911 Carrera, ale również całą gamą innych modeli. Dobrym przykładem jest wynajem BMW i8, będącego jednym z najlepszych modeli tej marki. Samochód ma aż 362 KM mocy, a jego niesamowite przyspieszenie pozwala mu osiągnąć prędkość 100 km/h w zaledwie 4.2 sekundy od startu. Na dodatek auto doskonale się prezentuje, co stanowi tylko kolejny atut, zwłaszcza jeśli ktoś chce pochwalić się zdjęciami przed innymi fanami motoryzacji.

Related Post