Niejedźnakacu Zakup i wynajem BMW X5: nowoczesny i innowacyjny suv osobowy

BMW X5: nowoczesny i innowacyjny suv osobowy

suv bmw x5

Zakup nowego auta to przedsięwzięcie, które większość z nas podejmuje raz na kilkanaście lat. W dzisiejszych czasach są jednak możliwości, które pozwalają cieszyć się nowymi autami bez konieczności brania dużego kredytu czy składania przez dłuższy czas. Wybierając BMW X5 leasing jest opcją, która pozwoli cieszyć się najnowszym samochodem – również bez wkładu własnego. Model klasy wyższej został zaprezentowany w trzech wariantach: hybrydowym, z silnikiem benzynowym i z silnikiem diesla. W zależności od wyboru producent w ręce klientów daje inne udogodnienia.

Suv BMW X5 jest pełen nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań

Suv BMW X5 to samochód, który zapewnia wszystko, czego potrzeba do komfortowej i przestronnej jazdy. Auto dostępne w trzech wersjach silnikowych zostało wyposażone w szereg udogodnień sprzyjających codziennemu funkcjonowaniu. Kierowcy mogą liczyć na dynamiczną jazdę z jednostką TwinPower Turbo, a także dobrą przyczepność dzięki napędowi na wszystkie koła – xDrive. Niezależnie od napotkanej nawierzchni i wybranej mocy, auto pozwala cieszyć się niepowtarzalnymi wrażeniami z prowadzenia pojazdu.

BMW X5 jest dostępne nie tylko w wersji z silnikiem diesla czy benzynowym. Klienci mogą również nabyć pojazd określany jako hybryda plug-in. Dzięki połączeniu silnika elektrycznego i silnika spalinowego, BMW X5 xDrive45e pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej mobilności typowej dla silnika spalinowego, a także wrażeń charakterystycznych dla napędu elektrycznego.

suv bmw x5

Jak i dlaczego warto kupić BMW X5? Cena samochodu

Jeśli chodzi o takie auto jak BMW X5 cena zdaje się być ostatnią rzeczą, o której chcielibyśmy myśleć. Obecnie model ten klienci mogą nabyć za kwotę 250000 zł. Najtańsze są wersje z silnikiem diesla. Najdroższe, bo blisko pół miliona kosztują wersje BMW X5 z silnikiem spalinowym. Jednak ich wysoka cena to nie wszystko. Niektóre z nich są wyposażone w sportowy pakiet M pozwalający na osiągnięcie nawet do 600 koni mechanicznych.

Jeśli chcesz nabyć BMW X5 leasing jest propozycją, która pozwoli na jazdę tym autem już za kwotę 2500 zł miesięcznie. Więcej informacji uzyskasz po skontaktowaniu się z dealerem BMW.

Related Post