Niejedźnakacu Motoryzacja Wszystko, co musisz wiedzieć przed wynajmem Porsche 911

Wszystko, co musisz wiedzieć przed wynajmem Porsche 911

Jeśli jesteś właścicielem Porsche, to masz szczęście – możesz cieszyć się swoim samochodem na wiele sposobów. To prawie tak, jakbyś miał dwa samochody – jeden jako codzienny kierowca, a drugi jako okazjonalny pojazd do ucieczki. Jeśli chodzi o wypożyczenie Porsche 911 na kolejną przygodę, również masz do dyspozycji kilka opcji. Dobra wiadomość jest taka, że wypożyczenie Porsche jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Można je wypożyczyć na większości lotnisk, a nawet w wielu hotelach. Zła wiadomość? Aby wynająć samochód na dłuższy okres czasu, możesz potrzebować czegoś więcej niż tylko pieniędzy (np. dostępu do wysokiej klasy warsztatów i sieci serwisowej). Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie Porsche 911 na kolejną przygodę

Do czego można wynająć 911?

Nie ma ograniczeń co do rzeczy, które możesz zrobić z Porsche 911. Możesz używać go do podróży – zarówno w mieście, jak i na otwartej drodze. Możesz również korzystać z Porsche 911 do codziennych zadań, takich jak praca, zakupy, a nawet do jazdy dla przyjemności w mieście. Istnieje również kilka rzeczy, których nie można robić za pomocą Porsche 911, takich jak udział w wyścigach terenowych. Jest to spowodowane kilkoma ograniczeniami związanymi z osiągami pojazdu i specyficznymi przepisami każdej imprezy. To samo dotyczy nadmiernego korzystania z toru. Najlepszą rzeczą w wynajmie Porsche 911 jest to, że nie ma znaczenia, czy wynajmujesz je na dzień, czy na miesiąc – możesz z niego korzystać w dowolny sposób!

Porady dotyczące wynajmu Porsche 911

wynajem Porsche 911

Ustal i potwierdź swoje plany podróży co najmniej tydzień przed wypożyczeniem Porsche. Dzięki temu będziesz miał czas na ewentualne zmiany w ostatniej chwili:

  • Upewnij się, że Twoje ubezpieczenie obejmuje jazdę przez granicę, a nawet międzynarodową. Dzięki temu nie zostaniesz ukarany mandatem
  • Być może będziesz musiał zadzwonić do swojego ubezpieczyciela, aby zaktualizować polisę.
  • Przed wyjazdem na wycieczkę upewnij się, że znasz adres i adres miejsca docelowego. 
  • Upewnij się, że samochód, który wynajmujesz, jest sprawdzony i nadaje się do jazdy. Uchroni Cię to przed otrzymaniem mandatu od władz.
  • Upewnij się, że wiesz, jak włączyć światła awaryjne samochodu i jego światła wewnętrzne. Pozwoli to na bezpieczną jazdę w nocy i przy złej pogodzie.

Related Post