Niejedźnakacu Zakup i wynajem BMW X3 leasing: nowoczesne auto za miesięczną prowizję

BMW X3 leasing: nowoczesne auto za miesięczną prowizję

bmw x3

BMW to jedna z najpopularniejszych marek motoryzacyjnych świata. Chętnie wybieranym przez klientów modelem jest suv BMW x3 średniej klasy. Auto jest wyposażone w komfortowy pakiet oraz silnik TurboTwin, który pozwala na rozwijanie zadowalających prędkości w niewielkim czasie. Całość można zakupić zarówno za gotówkę, w kredycie lub wybierając leasing. Co warto wiedzieć przed zakupem tego pojazdu?

BMW X3 w leasingu – odbierz niepowtarzalny samochód za miesięczną prowizję

BMW x3 w leasingu pozwala cieszyć się najnowszym SUVem średniej klasy. Jedynym warunkiem jest opłacenie miesięcznej prowizji, która może różnić się w zależności od wybranego silnika oraz wyposażenia dodatkowego.

Najbardziej ekonomiczna wersja tego auta to sDrive18d. Posiada ona silnik diesla o mocy 150 km, napęd tylny oraz przyspieszenie na poziomie 9,4s do 100 km/h. Jest to dobra propozycja dla osób, które chciałyby spróbować jazdy autem z segmentu premium o wartości 209 tys zł. Cena w leasingu zaczyna się już od 2 tys. zł. Nieco droższa jest wersja xDrive20d o mocy silnika 190 KM

Wybierając BMW X3 w leasingu możemy liczyć na dostępność aut o wartości 259 i 319 tys zł. Posiadają one silniki o mocy od 286 do 340 KM. Ich przyspieszenie wynosi 5,7s do 100 km/h oraz 4,9s do 100 km/h.

Zainteresowani tym autem mogą oczywiście zdecydować się na silnik benzynowy. W tym przypadku otrzymamy silnik xDrive20i jako najtańszą wersję. Ta pozwoli na uzyskanie przyspieszenia 8,4s do 100 km/h przy 184 KM. Silnik xDrive 30i oferuje moc 245 KM i przyspieszenie 6,6s do 100 km/h.

Najbardziej atrakcyjny pakiet do zaoferowania ma wersja za 433 tys zł. W tej wersji otrzymujemy 480 KM i przyspieszenie do setki w 4s.

bmw x3

Jak wykorzystać BMW X3 leasing?

Chcąc posiadać BMW X3 leasing pozwala cieszyć się najnowszym autem niezależnie od stanu naszego portfela. To dobra alternatywa dla kredytu. Aby skorzystać z takiej możliwości wystarczy wejść na stronę dealera udostępniającego leasing, wybrać samochód, jego wyposażenie, dostarczyć dokumenty, podpisać umowę i ostatecznie odebrać nowe BMW X3 z salonu.

Related Post