Niejedźnakacu Zakup i wynajem Na czym polega drifting na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim?

Na czym polega drifting na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim?

tor Słomczyn

Popularny drifting to technika jazdy samochodem podczas celowo wywołanego przez kierowcę kontrolowanego poślizgu. Jest to świetna rozrywka, ale także dobry sposób na podszkolenie swoich umiejętności z zakresu panowania nad pojazdem. Ważne, by uprawiać drifting z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w miejscu do tego przeznaczonym.

Drifting na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim

W Polsce istnieje kilka profesjonalnych torów wyścigowych, które umożliwiają ćwiczenie driftingu, jednym z nich jest tor w Kamieniu Śląskim, gdzie można zorganizować ciekawy event o nazwie Drift Taxi. Podczas tego eventu do dyspozycji uczestników przygotowuje się dwa samochody Nissana Skyline oraz BMW M3, a driftować można samodzielnie na specjalnej płycie poślizgowej lub jako pasażer sportowego auta kierowanego przez wykwalifikowanego kierowcę. W tym wydarzeniu może wziąć udział nawet do 30 osób, a dobrym pomysłem będzie także zorganizowanie rywalizacji, w której liczy się nie tylko czas, ale i widowiskowość przejazdu. Co ważne, obsługa tego typu eventu obejmuje również zabezpieczenie toru, obsługę muzyczną oraz catering.

Kiedy i jak zorganizować drifting na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim?

Tor Kamień Śląski jest dostępny dla użytkowników zazwyczaj od kwietnia do października w zależności od aktualnie panujących warunków pogodowych. Zatem, żeby zarezerwować tor wyścigowy Kamień Śląski na drifting trzeba umówić się z organizatorami na dogodny termin z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy też mieć na uwadze, że w razie drastycznego pogorszenia się pogody impreza może zostać odwołana lub przełożona (https://devil-cars.pl/tor/kamien-slaski-silesia-ring-tor-glowny).

tor wyścigowy Kamień Śląski

Podsumowując, drifting to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu dla każdego, kto lubi sportowe samochody i chciałby sprawdzić swoje umiejętności w bezpiecznych i w pełni kontrolowanych warunkach. Ponadto korzystając z oferty toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim, można zorganizować ekscytującą imprezę z driftingiem, która zostanie w pamięci uczestników na długo.

Related Post