Niejedźnakacu Zakup i wynajem Jazda po torze wynajętym Nissanem GTR

Jazda po torze wynajętym Nissanem GTR

tor Słomczyn

Japończycy, tworząc Nissana GTR, chcieli wypuścić na rynek pojazd, który będzie godny naszych czasów. Dzięki temu w pojeździe tym zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne.

Jak wynająć auto sportowe?

Wynajem Nissana GTR to możliwość jazdy pojazdem, który wyposażony jest w bardzo wydajny silnik z nowoczesną skrzynią biegów oraz napęd na 4 koła, który zapewnia olbrzymią przyczepność (https://devil-cars.pl/jazda/nissan-gtr). Silnik tego pojazdu jest wzbogacony o dwie turbosprężarki i ma moc 570 koni mechanicznych. Dzięki temu połączeniu kierowca może rozpędzić swoje auto do zera do setki w czasie 2,9 sekundy! Jak wiadomo, pojazd ten znany jest z tego, że konkuruje jak równy z równym z autami takimi jak Lamborghini czy Ferrari. Przetestowanie tego pojazdu możliwe jest dla każdego, a tor znajdujący się w Polsce daje możliwość zorganizowania jazdy sportowym autem zawsze, wtedy gdy będzie do tego okazja.

wynajem Nissana GTR

Jazda po torze Nissanem GTR

Warto zaznaczyć, że wynajem Nissana GTR wiąże się z tym, że kierowca musi przejść odpowiednie szkolenie, zanim zacznie jazdę po torze. Jak wiadomo, nie jest to zwykłe auto osobowe, które popularnie jeździ po drogach w Polsce. Ogromna moc silnika wymaga odpowiednich umiejętności, z tego też powodu każdy kierowca jeździ z instruktorem, który odpowie za to, żeby przejazd był bezpieczny zarówno dla kierowcy, jak i innych osób znajdujących się na torze. Dla jak największej frajdy z jazdy najlepiej jest wynająć pojazd na więcej okrążeń, ponieważ znajomość toru wymaga kilku przejazdów. Długie proste odcinki toru dają możliwość rozpędzenia auta do wysokich prędkości. W ofercie organizatora znajdują się również inne ciekawe sportowe auta, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się do jakiejś puli aut. Nissan GTR to auto wyjątkowe, uważane za pojazd, który zapewnia niezapomniane emocje i daje szanse podszlifowania swoich umiejętności kierowcom doświadczonym, jak i tym, którzy nie mieli wcześniej kontaktu ze sportowymi wozami.

Related Post