Niejedźnakacu Zakup i wynajem Wyjątkowość przejazdu autem marki Porsche 911

Wyjątkowość przejazdu autem marki Porsche 911

przejazd Porshe 911

Nie ulega wątpliwości, że Porshe 911 to samochód wyjątkowy. Mocny, dynamiczny silnik, pięknie wykończone wnętrze, czy też doskonale zaprojektowana bryła, to tylko niektóre z najważniejszych cech tego niezwykłego modelu. Można je dostrzec np. na różnego rodzaju imprezach motoryzacyjnych, ale też… siadając w miejscu pasażera.

Jeden przejazd a tyle przyjemności

Jednorazowy przejazd Porshe 911 to z pewnością niezwykłe wydarzenie w życiu każdego miłośnika klasycznej, a może raczej kultowej motoryzacji. Pojazd ten jest wyjątkowy, gdyż łączy w sobie niezwykły dynamizm jednostki napędowej, optymalną przyczepność (i to nawet na ostrych zakrętach), jak również maksimum bezpieczeństwa i pięknie wykończone, wręcz błyszczące wnętrze. W tak zaprojektowanym pojeździe z pewnością można się zakochać, a przejazd nim będzie ukoronowaniem tej niezwykłej miłości.

Rzecz o osiągach

Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że jednorazowy przejazd Porshe 911 to tak naprawdę… żadna przyjemność. Owszem, sama jazda trwa dość krótko, ale nie sposób jej zapomnieć. Wynika to z niesamowitych osiągów tego pojazdu. Jego maksymalna prędkość przekracza bowiem 300 kilometrów na godzinę, a pojemność silnika to – zaledwie – nieco ponad 3 litry. Wrażenie robi też wydajny układ napędowy z przeniesieniem na system 4 x 4. Dzięki temu jazda tym pojazdem z pewnością „wgniecie” w fotel. Nic w tym dziwnego, skoro ma się tu do czynienia z ponad 1.5 tonowym gigantem.

Inne atrakcje

Osoba, która chce skorzystać z jednorazowego przejazdu Porshe 911 musi liczyć się z tym, że czeka go niewątpliwie wyjątkowe przeżycie. Jego intensywność będzie zależeć również od kierowcy, który z pewnością „postara się”, aby wycisnąć z tego samochodu jeszcze większe przeciążenia. Jednym słowem – jest to prawdziwa jazda bez trzymanki.

Podsumowując, jednorazowy a zarazem bardzo dynamiczny przejazd autem marki Porshe 911, to z pewnością jedno z tych wydarzeń, których wyjątkowości warto w swoim życiu zasmakować. A tak na marginesie, dużo zależeć tu będzie również od samego toru.

Related Post